Loading

Skambinkite

+37060018313

Vasaros futbolo 7×7 turnyras Veisiejuose

sesupe veisiejai

“Šešupė” Čyčkai II-vietos ir Taurės laimėtojai

apdovanojimas veisiejai

Aurimas Šapalas “Šešupė”. Apdovanojamas turnyro rezultatyviausias žaidėjas.

Liepos 23 d. į Veisiejų seniūnijos organizuojamą futbolo 7×7 turnyrą rinkosi futbolininkai. Puikiai paruoštame žemės ūkio mokyklos stadione žiūrovai išvydo tris Marijampolės komandas: „Ipukis“, „Grifas“, „Švyturys“, dvi Vilkaviškio rajono komandas: „Elitas“ Kybartai, „Šešupė“ Čyčkai ir Veisiejų „Dainavą“.

Truputį apmaudu, kad pareiškusios norą dalyvauti turnyre, Marijampolės „Tauras“ ir Liudvinavo „Liudvinavas“ komandos neatvyko apie tai net nesiteikusios perspėti organizatorių. Skubos tvarka, komandų vadovų pasitarimu, buvo padaryti tam tikri nuostatų pakeitimai ir šventinis futbolo turnyras prasidėjo. Komandos suskirstytos į pogrupius burtų tvarka. Pirmajame pogrupyje: „Grifas“, „Ipukis“ ir „Dainava“, antrajame: „Švyturys“, „Elitas“ ir „Šešupė“. Po burtų traukimo kai kurių buvusių Čyčkų „Šešupės“ komandos žaidėjų, šiame turnyre atstovaujančių „Elito“ komandą, temperamentingas džiūgavimas: „turim Čyčkus, aplošim Čyčkus“ kiek nustebino ne tik „Šešupės“ komandą bet ir visus turnyro dalyvius. Atrodo „Elito“ komanda nepastebėjo tikrai elitinių žaidėjų kitų komandų sudėtyje ir nutarė, kad vienintelis varžovas su kuriuo tikrai verta kautis šiame turnyre yra Čyčkų „Šešupė“. Turnyro smulkmena, bet kokia maloni…

Pirmosios rungtynės. Vienoje aikštėje susitiko „Dainava“ – „Grifas“ 3:0. Antroje aikštėje: „Elitas“ – „Šešupė“. Reikia pripažinti, kad Kybartų „Elitui“ nepavyko „aplošti Čyčkus“. Rungtynės pasibaigė rezultatu 2:2. Tvirtai nutarusi pasiimti pirmąją vietą šiame turnyre, „Elito“ komanda tęsė kovą susitikdama su „Švyturio“ ekipa ir pralaimėjo rezultatu 1:2. Kova tarp „Ipukio“ – „Dainavos“ komandų pasibaigė rezultatu 3:0. Tarp „Ipukio“ ir „Grifo“ komandų po įnirtingos kovos pergalę šventė „Ipukis“.

„Švyturys“ kovėsi prieš „Šešupės“ ekipą. Rungtynių pradžia kiek netikėta. Po taiklaus „Šešupės“ komandos žaidėjo Aurimo Šapalo smūgio kamuolys atsidūrė „Švyturio“ vartuose. Žaidimo eigoje „Šešupės“ komandai nepavyko išlaikyti iniciatyvą savo rankose ir rungtynės pasibaigė 2:1 „Švyturio“ naudai.

Pasibaigus pogrupių rungtynėms komandos išsirikiavo sekančia tvarka: „Ipukis“, „Dainava“ ir Grifas. Antrame pogrupyje pirmoji „Švyturio“ komanda. Turnyro lentelėje surinkusios vienodą taškų skaičių „Elito“ ir „Šešupės“ komandos vietą turnyrinėje lentelėje aiškinosi mušdamos baudinius. „Šešupė“ – „Elitas“ 3:2, antroji liko „Šešupė“, trečioji „Elito“ komanda.

Pagal varžybų reglamentą komandos pogrupiuose užėmusios paskutiniąsias vietas kovojo dėl 5 vietos. Aikštėje susitiko „Grifo“ ir „Elito“ komandos. Po įnirtingos kovos „Elito“ komandai, baigiantis rungtynėms, pavyko išlyginti rezultatą 2:2. Rungtynėms besitęsiant, čia pat aikštėje, „Elito“ komanda pradėjo ginčus tarpusavyje kas muš baudinius. Jeigu žiūrovams tai kėlė nuostabą, tai „Grifo“ komandai žaidybinį įniršį. Staigia ataka „Grifo“ komanda išsprendė „Elito“ problemą įmušdama trečiąjį įvartį. „Grifas“ laimėjo 3:2 ir užėmė penktąją vietą. „Elitas“ liko šešti.

Pusfinalių dvikovos: „Švyturys“ – „Dainava“ 1:1 po baudinių serijos: 3:1.

Analogiška si…

Shopping Basket