FK “Šešupė”

 
Futbolo klubo  “Šešupė” tikslai, misija, vizija ir uždaviniai - gabiausiems jauniesiems futbolininkams sudaryti geras sąlygas siekti didelių sportinių rezultatų, ruošti futbolininkus Lietuvos skirtingo amžiaus rinktinėms, Lietuvos futbolo lygos klubams ir FK “Šešupė” futbolo komandai.
Naujoviškomis futbolo treniruočių metodikomis, nuoširdžiu bendravimu ir pavyzdžiais, mokyklos treneriai stengsis vaikučius ir jaunimą sudominti futbolu ir perduoti visas šio žaidimo subtilybes.
Talentingiausiems, perspektyviausiems futbolininkams sudaryti individualius treniruočių planus ar darbą minigrupėse (2-4 žaidėjų).
Perspektyviausius žaidėjus ruošti ne tik futbolo aikštėje, bet rengti juos psichologiškai, tam tikras savybes ugdyti tiesiogiai su futbolu nesusijusioje veikloje.
Nuolat gerinti sporto bazę ir aplinką.
Siekti, kad futbolininkai naudotųsi aukšto lygio inventoriumi.
Kodėl verta rinktis FK „Šešupė“?
Kadangi mes žinome – norėdami atkreipti dėmesį, turime būti kažkuo išskirtiniai. Jei dirbsi pagal tą patį modelį kaip visi, turėsi tokį pat rezultatą.
 
Visų pirma, mes išsiskirsime iš kitų, jog turime labai akcentuotą, aiškią, jaunųjų futbolininkų ruošimo sistemą. Turime viziją kur norime eiti. Neužtenka jos paprastai siekti, ją įgyvendinsime etapais. Kaip mokykloje nuo pirmos iki paskutinės klasės, lygiai taip pat ir FK “Šešupė”, pradžia nuo futbolo abėcėlės.
 
Kamuolio valdymo technika, judėjimas aikštėje, bėgimo technika, mąstymas - kiekvienas dalykas, elementas, vertinamas ir analizuojamas.
Betarpiškas bendravimas su auklėtinio tėvais ir artimaisiais yra vienas svarbiausių mokymo procese. FK "Šešupė" auklėtinio tėvams/globėjams pateiks ataskaitas apie jaunojo sportininko tobulėjimą, privalumus, rekomendacijas dėl tolimesnio ugdymo ir sveikos mitybos.
FK "Šešupė” didelį dėmesį skirs trenerių profesinių įgūdžių tobulinimui. Numatyta visapusiška, tiek profesinė, tiek psichologinė darbo su vaikais, trenerių ugdymo sistema, leidžianti užtikrinti tolygų auklėtinio vystymąsi. Nuolatinis trenerio kvalifikacijos kėlimo skatinimas leidžia FK “Šešupė” pritaikyti naujausias ir moderniausias jaunojo futbolininko ugdymo sistemas. Visi komandos nariai (futbolininkai) filmuojami, fotografuojami bei kitaip reklamuojama klubo veikla.
 
FK "Šešupė" - pradinio rengimo grupės futbolo treniruotes už minimalų mėnesinį mokestį gali lankyti visi norintys vaikai, paaugliai ir jaunuoliai (mergaitės, berniukai) gavę raštišką tėvų/globėjų sutikimą bei gydytojo leidimą.
Mes pasiryžę kurti išskirtinį FK „ŠEŠUPĖ“ veidą ir aurą!
FK_Sesupe_2003_m_ir_jaunesnes
FK_Sesupe_-_2016_m_Sintautai
FK_Sesupe_-_2017_m_Seredzius