Futbolininko atmintinė

Jaunojo futbolininko atmintinė
1. Treniruočių lankymas yra privalomas
2. Į treniruotes galima neatvykti tik dėl labai svarbios priežasties (mokyklos koncertas, skaudanti galva ar koja, autobuso nebuvimas ir t.t. – ne priežastis, dėl kurios būtų galima neatvykti į treniruotę).
3. Jei neatvykstate į treniruotę, privaloma pranešti treneriui SMS žinute (nurodyti priežastį, kodėl neatvykstate į treniruotę) arba paskambinti.
4. Tapdamas / tapmama klubo ar komandos nariu, esu supažintintas, kad esu viešas asmuo ir galima klubo tikslams, sportininką / sportininkę fotografuoti, filmuoti ir talpinti medžiagą į visus klubo ir klubo vadovybės socialinius tinklus, instagram ir visur kur klubui teikiama reklama iš tų foto ar video medžiagos
5. Vėlavimas į treniruotes netoleruotinas. Tai rodo Jūsų neatsakingą požiūrį į darbą ir komandos draugus.
6. Visa informacija, susijusi su treniruotėmis ir varžybomis, jų pakeitimais, pranešama per treniruotes ir oficialiame „Šešupės“ mokyklos tinklalapyje:  www.fksesupe.lt
7. Treniruotės metu visada privaloma turėti su savimi vandens atsargų (mažiausiai 0.5 l. buteliuką).
8. Visados stengtis žiūrėti ir palaikyti savo klubo suaugusiųjų komandą, esant galimybėms stebėti Lietuvos rinktinės rungtynes, UEFA/FIFA  rengiamus finalinius/atrankinius Pasaulio, Europos, Afrikos futbolo čempionatus, A lygos ir kitas futbolo varžybas.
 
"ŠEŠUPĖS" Futbolo Mokyklos Kodeksai
 
POŽIŪRIS – norint tapti geriausiu sportininku, būtina turėti tinkamą požiūrį ne tik futbolo aikštelėje, bet ir už jos ribų. Tam, kad pilnai atsiskleistum, privalai būti atsidavęs ir pozityviai nusiteikęs savo darbui. Nemalonioje situacijoje turi išlikti ramus ir šaltakraujiškas tam, kad galėtum ją valdyti. Atmink, jog tiek treneriui, tiek ir tavo tėvams svarbiausia yra žmogus, o tik paskui sportininkas.
 
PAGARBA – visuomet gerbk savo komandos draugus, trenerį, teisėją ir net varžovą. Didžiuokis, jog esi “Šešupės” komandos dalis ir niekada neteršk jos vardo. Norint pasiekti geriausių rezultatų, yra svarbu vertinti ne tik savo, bet ir kitų žaidėjų jėgas. Jei tau nepavyks gerbti priešininko ir tinkamai įvertinti jo galimybių, tu pakenksi savo žaidimui. Futbolas turi būti žaidžiamas dorai, linksmai ir drąsiai. Visados klausyk trenerio patarimų ir pats klausk drąsiai, kad pagerintum savo žaidimą. Prisimink, kad savigarba yra pagrindinis raktas į tavo paties kaip žaidėjo ir kaip žmogaus sėkmingą augimą.
 
ĮGŪDŽIAI – technika ir įgūdžiai žaidėjuose pažadina kūrybiškumą, nuojautą, susijaudinimą bei malonumą. Jie futbolą paverčia linksmu žaidimu, padeda atsiskleisti kaip žaidėjui, bei padeda nugalėti priešininką. Būk išradingas ir originalus savo klaidinančiais judesiais, triukais ir apsisukimais, visada naudok abi kojas ir nepamiršk, kad kamuolio kontroliavimas ir pasavimas yra pagrindiniai futbolo įgūdžiai.
 
ENERGJA – treniruokis ir žaisk energingai, visada būk gerai nusiteikęs ir paskatink kitus daryti tą patį. Tavo geras žaidimas priklauso nuo išeikvojamos energijos rungtynių metu. Todėl stenkis kuo ilgiau išlaikyti savo gerą fizinę formą. Jei nesi tokios geros fizinės būklės, kokios galėtum būti, tai sumažina tavo galimybes pasiekti maksimalių rezultatų. Gerk daug vandens, sveikai maitinkis ir būk kuo aktyvesnis savo kasdieniniame gyvenime.
 
NAUJAS MĄSTYMAS – sugebėk pasinaudoti savo trenerio idėjomis ir visada pats galvok kokiais dar būdais galėtum atsiskleisti taktiškai ir techniškai. Būk kūrybingas. Stenkis išreikšti savo mintis ir idėjas žaisdamas futbolą. Nebijok ir nevenk išsakyti treneriui savo problemas. Jis visada kiek galės stengsis TAU padėti jas išspręsti. Gerus rezultatus gali lemti tik darni abipusė trenerio ir auklėtinio veikla, ir abipusė pagarba.
VISI UŽ VIENĄ – VIENAS UŽ VISUS – kad ir kiek lavinsi save, nepamiršk, kad futbolas – komandinis žaidimas. Todėl geras klimatas komandoje ne mažiau svarbus, nei geri rezultatai. Jis padės pagerinti ne tik savo, bet ir visos komandos žaidimą. Nesvarbu kas tu toks, iš kur tu esi – futbolo sėkmė priklauso nuo visų žaidėjų. Mėgaukis buvimu komandoje ir daryk viską, kad padėtum komandos draugams. Prisimink, visi turime teisę suklysti, nes mes mokomės, dirbame, tobulėjame.
 
ATMINK – futbolas yra tiesiog žaidimas, pagrįstas pasavimu, judėjimu, technika ir įgūdžiais, kuriuos jungia vienas kito pagarba, komandinis darbas, saviraiška, o svarbiausia – malonumas.