Loading

Skambinkite

+37060018313

arsenalas cempionai 2011 m

“ARSENALAS” Marijampolė

2011 m. SFL “SŪDUVOS KRAŠTO” Marijampolės apskrities futbolo čempionato Čempionai !!!

a.a.greimas meras idemiai stebi rungtynes

Algimantas Antanas Greimas – Vilkaviškio r. savivaldybės meras

Iškilmingai apdovanojo visas SFL 7×7 “SŪDUVOS KRAŠTO” futbolo komandas

eup sfl

2011-10-15 d. “ŠEŠUPĖ” Čyčkai

sesupes geriausias sesono zaidejas aurimas mackeliunas

Aurimas Mackeliūnas (vartininkas)
Pripažintas geriausiu 2011 metų “Šešupės” komandos žaidėju.
(Jam nebaisūs jokie smūgiai).

Spalio 15 dieną Čyčkų aikštyne nuaidėjęs teisėjo Liutauro Jurgelaičio švilpukas paskelbė SFL 7×7 „SŪDUVOS KRAŠTO“ Marijampolės apskrities futbolo čempionato paskutinįjį turą.

Ir nors nei vienų rungtynių rezultatas jau nieko nebelėmė, aikštėje intrigos netrūko. Po gana ilgai trukusio rezultatyvaus žaidimo į vienus vartus, FK „Narto“ ir „Ipukio“ komandų, „Nartui“ pavyko „sutrikdyti“ savo varžovus ir įmušti 4 įvarčius. Rezultatas FK „Nartas“ – „Ipukis“ 4:6 – garbingas rezultatas.

Absoliutus čempionato lyderis „Arsenalas“ rungtyniaujant su Liudvinavo komanda rungtynes baigė rezultatu 1:1, tuo nustebindami ne tik žiūrovus bet ir patys save.

„Šešupė“ Čyčkai – FMK „Grifas“ Marijampolė rungtynės baigėsi 3:2. „Šešupės“ vaikinai tikrai buvo verti pergalės, kurią ir pasiekė. Įvarčius pelnė: Aurimas Mikaliūkštis -2, ir Aivaras Tereškevičius – 1.

Varžyboms pasibaigus, Algimantas Antanas Greimas Vilkaviškio r. savivaldybės meras paskelbė čempionato pabaigą ir apdovanojo visas turnyre dalyvavusias komandas. Komandos turnyrinėje lentelėje išsirikiavo sekančiai: 1. „Arsenalas“, 2. „Ipukis“, 3. FMK „Grifas“, 4. „Šešupė“, 5. FK „Nartas“, 6. Liudvinavas.

Rezultatyviausiems čempionato žaidėjams Mantui Raulynaičiui „Ipukis“ ir Martynui Galeckui „Arsenalas“ meras įteikė SFL atminimo dovanėles.

Komandoms užėmusioms 4-5-6 vietas, komandų vadovams įteikti SFL futbolo čempionato atminimo prizai. Šios komandos pačios nuspręs, kuris buvo geriausias ir kas labiausiai vertas turnyro apdovanojimo.

„Šešupė“ Čyčkai geriausiu sezono žaidėju pripažintas vartininkas Aurimas Mackeliūnas. Tai pirmasis SFL čempionatas ir pirmasis Aurimo apdovanojimas. Nuoširdžiai tikimės, kad ne paskutinis.

Pirmųjų trijų vietų laimėtojams įteiktos Taurės ir medaliai.

„Neleiskite, kad nesėkmės sužeistų širdis, o futbolo sėkmė apsuktų galvas“ – žodžiai kurie puikavosi ant pereinamosios SFL čempionato Taurės, kuri šiais metais atiteko „Arsenalo“ futbolo komandai.

Renginio organizatorių nuomone, pereinamoji Taurė, tai dalelė kiekvieno SFL č…

Shopping Basket