Loading

Skambinkite

+37060018313

Pravieniškių 1-asis kalėjimas

2023 m. rugsėjo 14 d.

Rugsėjo 12 d. Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ajame kalėjime įvyko vasaros sezono uždarymo šventė. Nors rugsėjis dar turbūt džiugins ne viena šilta ir saulėta diena ir kieme planuojama surengti dar ne vienerias sporto rungtynes, šis vasaros sezono uždarymas buvo simbolinis.

Nuteistieji uždaryti sezoną nusprendė varžydamiesi futbolo aikštelėje, tarpusavyje besirungiant komandoms, sudarytoms iš penkių asmenų. Šiam turnyrui nuteistieji sugebėjo surinkti net keturias komandas. Kad nebūtų liūdna rungtis, Resocializacijos skyriaus specialistai parengė staigmeną ir į turnyrą pakvietė penktąją komandą – profesionalią futbolo komandą iš Joniškio FK „Šešupė“. Pažymėtina, kad staigmena galutinai visus nustebintų, tai buvo moterų futbolo komanda, kurią sudaro merginos, profesionaliai žaidžiančios futbolą Lietuvos moterų aukščiausioje futbolo lygoje. Svečių komandoje dalį jos žaidėjų sudaro ne tik mūsų šalies pilietės, bet ir legionieres iš tokių egzotinių šalių kaip Nigerija. Tad vaikinams tikrai reikėjo nemažai įdėti pastangų ir įrodyti, kad jie ne iš kelmo spirti.

Ne visiems turnyro dalyviams pavyko laimėti prieš svečių komandą. FK „Šešupė“ šiame turnyre užėmė antrąją vietą. Visgi turbūt svarbiausia ne kas ką nugalėjo, o kartu praleistas geras laikas ir pakili nuotaika bei likę neišdildomi įspūdžiai.

 

Shopping Basket