Loading

Skambinkite

+37060018313

sesupe ir zurnalistai

FK “Šešupė” ir Raudondvario Žurnalistikos studija

sesupe treniruoteje su zurnalistais

FK “Šešupė”

Balandžio mėnesio pabaigoje Raudondvario Žurnalistikos studija apsilankė Futbolo klubo ,,Šešupė” treniruotėje, kuri vyko kaimynystėje – Batniavos pagrindinės mokyklos stadione. Stebėtojai netrukus išvydo tikrą ir sunkų darbą vardan pergalės.

,,Kad pasiektum gerą rezultatą, reikia daug dirbti, o iki rungtynių nemažai pasitreniruoti”, – sako FK ,,Šešupė” treneris Vytautas Paunksnis. Treniruotėje vaikinų ir moterų (nors pagal amžių tai berniukai ir mergaitės) komandų nariai tarpusavyje žaidė futbolą. Jo metu virė tikros aistros – žaidėjai spygavo, lakstė, išgyveno džiaugsmą, laimę, liūdesį, pyktį, įtampą. Grįžę namo po sunkios treniruotės, stropiausieji žaidėjai dar bėga krosą, mokosi kuo profesionaliau įvaldyti kamuolio žongliravimo techniką. Sporto atostogų metu treneris visiems paskirsto asmenines užduotis, kad žaidėjai neprarastų sportinės formos.

,,Futbolas ne tik žaidimas, bet ir puiki emocinė iškrova”, – potyriais dalijasi Viktorija Kontenytė, FK ,,Šešupė” moterų komandos narė. Šį klubą sudaro apie 100 narių.

Vytautas Paunksnis, treniruojantis jau 15 metų, teigia, kad žaidėjų kaita vyksta gana dažnai, vieni pabando, lieka ir sportuoja, kitiems būna sunku, išeina. Treneris teigia nepastebintis mažėjančio žaidėjų skaičiaus savo klube. Taigi, galima sakyti, susidomėjimas futbolu Lietuvoje nemažėja. Šiais metais jis futbolo gudrybių moko keturias komandas – vyrų, moterų, vaikinų ir vaikų. ,,Žvaigždžių iš anksto nenumatau ir manau, kad būtų klaidinga taip daryti, nes atėjęs dešimties metų naujokas gali atrodyti labai motyvuotas ir puikus žaidėjas, tačiau prasidėjus brendimui viskas pasikeičia”, – patirtimi dalijasi treneris.

Jaunoji FK ,,Šešupė” moterų komandos kapitonė Dovilė Dockaitė, žaidžianti jau pusantrų metų ir įmušusi 4 įvarčius, teigia nepatyrusi traumų. ,,Klube linksmiausias pats žaidimas ir žaidėjai”, – sako klubo narė Neringa Valiulytė.

V.Paunksnis teigia, jog klubui šis sezonas nėra išskirtinis, galbūt tik tuo, kad švęs savo 15-tąjį gimtadienį. Jis pabrėžia, kad būtent dabar moterų komandoje yra daug merginų, galinčių patekti į Lietuvos rinktinę. Sunkumų nėra, nes merginų kolektyvas labai draugiškas ir nuoširdus. Bet, pasak trenerio, ir vaikinai nenusileidžia.Taip pat merginų komanda Lietuvos futbolo federacijos I – lygos čempionate dalyvaus jau ketvirtą sezoną. Treneris kaip vieną iš pasiekimų įvardija dvi merginas, atstovavusias Lietuvos U19 rinktinę. Pasak trenerio, sąlygos treniruotėms yra fantastiškos. Rėmėjų ir partnerių klubas turi nemažai, kurių reklaminiai logotipai patalpinti klubo svetainėje: www.fksesupe.lt  Treneris neslepia, kad norėtų turėti dar daugiau rėmėjų, nes tai padėtų tobulėti ir plėstis.

,,Daugiausia sportuoti motyvuoja pergalės ir pasiekti rezultatai”, – mąsto vaikinų komandos žaidėjas Rokas Šmatauskas.

Vytautas Paunksnis visus maloniai kviečia prisijungti prie jų Klubo ir draugiškos žmonių grupės.

Gustės Bertulytės tekstas

Patricijos Rajackaitės, Polinos Vainer nuotraukos, Raudondvario Žurnalistikos studija, 2015 m.

Shopping Basket