Loading

Skambinkite

+37060018313

FK „ŠEŠUPĖ“ – MFK

 

Ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį pasirašė Vilkaviškio futbolo klubas „ŠEŠUPĖ“ (merginų futbolo komanda) ir Tauragės Merginų futbolo klubas.

Nutarta, kad 2019 metų LMFA I-lygos moterų futbolo čempionate komanda dalyvaus vienu bendru pavadinimu FK „ŠEŠUPĖ“ – MFK.

Atsižvelgiant į apgailėtiną Vilkaviškio stadiono būklę, namų stadionu pasirinkta Tauragės dirbtinės dangos aikštė.

Mes, abiejų komandų vadovai bei treneriai esame tikri, kad šis priimtas sprendimas skatins sveiką konkurencijos principą komandos žaidėjų tarpe siekiant rungtyniauti komandos startinėje sudėtyje. Turime tikrai nemažai perspektyvių ir aukštų rezultatų pasiekti galinčių futbolininkių. Viskas priklauso nuo to kaip merginos dirba per treniruotes, kaip jas lanko. Komandos žaidėjas užgrūdina ne tik dalyvavimas rungtynėse bet ir individualus darbas namuose dirbant su trenerių papildomai paskirtomis užduotimis, išvykos į sporto stovyklas, kurių metu treniruotės derinamos su poilsiu, stiprinamas komandinis žaidimo principas, atsakomybės ugdymas.

Bendroje komandoje intensyviai besitreniruojančių merginų turime tikrai nemažai, tad šias žaidėjas komandos sirgaliai tikrai išvys LMFA I – lygos moterų futbolo čempionato dalyvės FK „ŠEŠUPĖ“ – MFK komandos sudėtyje.

 

Shopping Basket