Loading

Skambinkite

+37060018313

Tarptautinis merginų salės futbolo festivalis „MN Sport Cup 2012“

2012-12-16  Wydminy –Lenkija

taures lenkija

Futbolo festivalio dalyviai
„Šešupės-Čyčkų“ merginų futbolo komanda buvo pakviesta dalyvauti Tarptautiniame merginų salės futbolo festivalyje „MN Sport Cup 2012“. Ir nors Lietuvos žiniasklaidos priemonės dėl siaučiančios pūgos bei labai slidžių kelių ir ragino sėdėti namuose, vadovaujantis principu jog „futbolui blogo oro nebūna“, ekipa leidosi į labai rizikingą kelionę. Įveikę 150 km. atstumą per 4 val. pasiekėme kelionės tikslą.

sauni komanda

Šauni komanda
Šventinis futbolo salės festivalis, kuriame dalyvavo 9 komandos vyko nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Visoms komandoms dalyvėms buvo sudarytos puikios sąlygos ne tik sportuoti bet ir ilsėtis. Organizatoriai pasirūpino nemokamu visų komandų maitinimu turnyro metu.

Komandos buvo suskirstytos į jaunesniųjų ir vyresniųjų merginų grupes. „Šešupės“ merginų komanda vienas rungtynes baigė taikiai, likusias pralaimėjo. Įvartį pelnė Tautvilė Merkevičiūtė. Truputį apmaudu, neišnaudojome ir skirto 9 m. baudinio bei daugybės realių progų įvarčiui pasiekti.

Nepaisant rezultatų, šventinio salės futbolo festivalio organizatoriai LUKS „Sport z Kulturą“ pasistengė, kad visos komandos į namus grįžtų tik su šiltais prisiminimais. Mūsų komandai buvo įteiktas diplomas, dvi taurės, viena iš jų įteikta už Fair play žaidimą. Kiekviena turnyro dalyvė buvo apdovanota asmeninėmis dovanėlėmis, į kiekvienos „Šešupės-Čyčkai“ komandos merginų delnus nusileido angelas lietuvių kalbos tekstu linkėdamas Linksmų Švenčių.

Shopping Basket