Loading

Skambinkite

+37060018313

Aurelijus Skarbalius

Drakonas mirė, tegyvuoja drakonas.. tik šį kartą gal tas drakonas bus iš Šreko filmo, kur pabaigoje jis blogį prarijo.

Sveikinu LT futbolą su pirmosiomis demokratijos užuomazgomis, bet dar iki pilnai demokratiškais principais paremtos organizacijos yra kur tobulėti.

Teigiama yra tai:

  • Norėtųsi tikėti, kad LFF naujojo prezidento drąsiai deklaruojamos mintys yra reali siekiamybė. Edgaro Stankevičiaus kalba pirmą kartą jautėsi iš dūšios ir be arogantiškos šypsenos. Pagirtinas prezidento įvardintas noras atsakomybe dalintis su visais, tačiau tam reikalingas visų LT futbolo narių įtraukimas. To dabar dar nėra. Klausimas, ar leis vykdomasis komitetas tas mintis įgyvendinti.
  • Į LFF narius įtraukta daugiau klubų, tai atsispindėjo balsavimuose.

Neigiama yra tai:

  • Vis dar ne visi aukšto meistriškumo ir rezultatų aukščiausiame lygyje siekiantys klubai dalyvauja renkant vadovaujančius LFF organus ir tikėtina, tai turės įtakos renkantis ateities prioritetus.
  • Vykdomojo komiteto sudėtis lieka visiškoje apskričių ir šakinių asociacijų įtakoje (iš 16 VK narių tik 3 atstovauja aukšto meistriškumo siekiančius klubus).
  • Utenos apskrities prezidentas Dainius Širvys pasielgė visiškai neatsakingai ir egoistiškai, atsiimdamas savo kandidatavimą i VK be įvardintos priežasties paskutiniu momentu. Klausimas – kodėl to nepadarė kai dar buvo galima skirti kitą kandidatą? Ar neatrodo, kad viskas buvo iš anksto surežisuota ir apskaičiuota, nors LFF deklaruoja atvirai komunikuojantys ir esą skaidrūs. Pasigirdo kalbų, kad Dainius Širvys neatitiko nepriekaištingos reputacijos kriterijų. Jei tai tiesa, tai turbūt tas buvo aišku jau nuo tos dienos kai buvo patvirtinti nauji įstatai. Panašu, kad Utenos futbolo apskrities prezidentas buvo tik didesnių žaidimų marionetė. Kitaip tokio egoistiškumo negaliu paaiškinti. Kas dabar atstovaus apskrities siekius VK?
  • Išrinkta moteris Diana Jonaitienė puikiai atlieka darbus LFF. Bet sąžiningai sau atsakykite – sprendžiant vienus, ar kitus klausimus įsivaizduojate LFF darbuotoją balsuojant prieš Prezidento nuomonę? Nors ir turėtų priešingą matymą. Tai akivaizdus interesų konfliktas. Ar jūs rizikuotumėte likti be darbo?
  • Moterų futbolo asociacijos prezidento A. Krukio „kukli arogancija“ buvo akivaizdi. Jis net nesiteikė pristatyti kokius darbus yra nuveikęs ir ko sieks jei jį išrinks. Na, bet kam gi čia aušinti burną.. ir taip viskas aišku. Drįsčiau paklausti, kaip A Krukis prisidėtų prie futbolo gerinimo nebūdamas Hummel vadovas? Ar čia vėl nėra interesų konflikto?
  • Pats didžiausias neigiamas dalykas yra LFF narių sudėties modelis, ir tai, kad VK sudėtyje yra tik 3 A ir I lygos atstovai. Jūs patys savęs paklauskit, ar yra normalu, kad Lietuvos dabartinis flagmanas ir tituluočiausias klubas Vilniaus Žalgiris, nedalyvaus LT futbolo ateities sprendimų organe (VK). Akivaizdu, kad dabartinis LFF narių modelis ir VK narių modelis yra žalingas ir vis dar minimaliai demokratiškas.

Laikas parodys ar LFF demokratiškėja

Shopping Basket