Loading

Skambinkite

+37060018313

 

Vilkaviškio savivaldybės administracijos skirtos lėšos Futbolo klubui „Šešupė“ pateikus paraišką „Vaikų Socializacijos Programos Įgyvendinimas“ suteikė galimybę klubo nariams surengti sporto ir poilsio stovyklą Lenkijoje, Luzino mieste liepos – 26 – rugpjūčio 02 dienomis.
Luzino „GOSRIT“ sporto akademijos komplekse dalyvių laukė ne tik rytiniai krosai, dvi treniruotės per dieną, maitinimas prie švediško stalo bet ir šaunus priėmimas bei laisvalaikio organizavimas. Stovyklos metu buvo surengtos trejos futbolo rungtynės, kur mūsų komanda rungtyniaudavo prieš Lenkijos futbolininkus, vyko keli įvairūs konkursai. Nugalėtojai buvo apdovanotas futbolo kamuoliais.
Neišdildomą įspūdį visiems paliko aplinkinių kurortinių miestų parkai, Energijos stadionas Gdanske į kurį ekskursiją suorganizavo bičiuliai iš Lenkijos. Stovyklos metu apsilankyta Sopote, Wejherowe, Gdynėje, Gdanske. Tai nuostabūs miestai su sava istorija, puikiais kurortais.
Stovyklos metu bendraudami stiprinome draugystę su Luzino „GOSRIT“ akademijos prezidentu Piotr Klecha, vyriausiu treneriu Sylwester Piatek, treneriu Adam Olejniczak ir kitais. Nuolatos jautėme jų globą ir nuoširdų rūpestį.
Artėjant laikui atsisveikinti Akademijos vadovai suorganizavo pasisėdėjimą prie laužo kur vaišino grilio dūmo skanėstais, visiems įteikė po prisiminimo suvenyrą.
Pagal mainų programą trys FK „Šešupės“ komandos žaidėjos buvo pakviestos atstovauti Luzino futbolo akademijos moterų komandą Lenkijos čempionate bei turnyruose. Į pirmąjį futbolo turnyrą futbolininkės turėjo išvykti rugpjūčio 26 – 30 dienomis. Gaila, bet dėl COVID 19 taikomos saviizoliacijos, merginos liks Lietuvoje.
Paskutinę stovyklos dieną buvome pakviesti į bažnyčią, kurioje buvo užsakytos šv. Mišios ir meldžiamasi už mus ir visus Lietuvos futbolininkus.

Shopping Basket