Loading

Skambinkite

+37060018313

2011.09.18 d. Bardauskai

SFL 7X7 “SŪDUVOS KRAŠTO” Marijampolės apskrities futbolo čempionato II-rato VI-turas

“Šešupė” Čyčkai – “Liudvinavas” Liudvinavo 6 : 0

mindaugo smugis kulnu

Pavojinga ataka prie Liudvinavo vartų ir smūgis kulnu vos nesibaigė įvarčiu

Rudeniniais lapais nubarstytame aikštyne kaip ir kiekvieną sekmadienį rinkosi tiek komandos, tiek žiūrovai.

Pirmieji rungtyniavo Marijampoliečiai: FMK “Grifas” – FK “Nartas” 6 : 5

Įnirtinga ir lygi kova visų rungtynių metu kaitino žiūrovų aistras. Tik antrojo kėlinio paskutinėmis minutėmis “Grifui” pavyko persverti rezultatą ir iškovoti pergalę.

“Ipukis” Marijampolė – “Arsenalas” Marijampolė 4 : 2

“Ipukio” komanda atsigavusi po patirtų nesėkmių virtinės žaliojoje vejoje, labai gražiu žaidimu palaužė “Arsenalo” futbolininkus. Reikia pastebėti, kad SFL čempionate tai yra pirmasis “Arsenalo” pralaimėjimas.

Tretieji aikštėje pasirodė “Šešupės” ir “Liudvinavo” komandos. Pademonstravusi gražų žaidimą, suteikusi žiūrovams daug smagių akimirkų, Čyčkų “Šešupė” 6:0 sutriuškino Liuvinavo komandą.

Pergalė kurios esame verti. Pergalė kurios reikėjo.

Įvarčius komandai pelnė: Mindaugas Vasiliauskas – 2, Raimundas Račkauskas, Stasys Požėra, Aurimas Mikaliūkštis ir Aurimas Žakelis po 1.