Skambinkite

+37060018313

logo

2011-08-28 Bardauskai

Futbolas tuo ir įdomus, kad nenuspėjamas. Pirmieji į aikštę išbėgo „Ipukio“ Marijampolė – „Liudvinavas“ Liudvinavo komandos. Sirgalių šias rungtynes stebėti susirinko mažai, nes visi rungtynėms dar net neprasidėjus jau buvo „palaidoją“ Liudvinavo vyrus. Deja, visų nusivylimui ir daugelio džiaugsmui, Liudvinavo vyrai išplėšė lygiąsias rezultatu 1:1. Rungtynės buvo tikrai gražios. Daug progų įvarčiui pasiekti. Reikia pažymėti, kad Liudvinavo vartininkas ne sykį gelbėjo savo komandą nuo įvarčio. „Ipukio“ krizė tęsiasi…

Kovojant dėl aukščiausių apdovanojimų, „Arsenalas“ klaidų nedovanoja. Nors ir sunkiai „Arsenalas“ 3:2 nugalėjo FMK „Grifo“ komandą. Rungtynės vyko nuo pirmos iki paskutinės minutės įtampoje: „Arsenalas“ įmuša, „Grifas“ išlygina. Vis dėlto paskutinį tašką šiose rungtynėse padėjo „Arsenalo“ vyrai ir dabar gana ramiai jaučiasi turnyrinės lentelės viršuje.

Tretieji į aikštę išbėgo FK „Nartas“ Marijampolė – „Šešupė“ Čyčkai. Jau prieš rungtynių pradžią buvo aišku – vyks žūtbūtinė dvikova. Ir vieniems ir kitiems taškai reikalingi kaip oras. Prognozės pasitvirtino. Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių. Antrasis kėlinys vyko labai nervingai, žaidėjai bijojo suklysti, buvo įsitempę. Po baudos smūgio „Šešupės“ žaidėjas Aurimas Žakelis „atrakino“ „Narto“ komandos vartus. Antrąjį įvartį įmušė Aurimas Mikaliūkštis. Rungtynėms baigiantis „Nartas“ rezultatą sušvelnino. Gal būt žiūrovai nematė akiai gražių rungtynių, bet matė tikrą įtampą, nuo pradžios iki galo vyrišką dvikovą. „Šešupė“ džiaugėsi pergale 2:1. Dabar esanti turnyrinės lentelės ketvirtojoje vietoje, „Šešupė“ tvirtai pasiryžusi kovoti dėl medalių.