Loading

Skambinkite

+37060018313

2012-09-09
LFF I – lygos moterų futbolo čempionato turas Vilkaviškyje

sesupe zara2

“ŠEŠUPĖ-ČYČKAI” Vilkaviškis – “ŽARA-2” Kaunas

sesupe lsmu

“ŠEŠUPĖ-ČYČKAI” Vilkaviškis – LSMU Kaunas

Rugsėjo 9 dieną Vilkaviškio miesto stadione vyko Lietuvos futbolo federacijos I-lygos moterų futbolo čempionato II-rato turas. Pirmąjį kartą Vilkaviškio futbolo sirgaliai aikštėje matė kiek neįprastą vaizdą. Į futbolo varžybas susirinko keturios moterų komandos: „Šešupė-Čyčkai“ Vilkaviškis, „Žara-2“ Kaunas, „Dainava“ SRC Alytus ir Kauno LSMU.

Varžybas pradėjo Vilkaviškio „Šešupė-Čyčkai“– Kauno „Žara-2“ komandos. Moteriškas žavesys pakerėjo sirgalius. Iš tribūnų nesigirdėjo jokių replikų. Vyrai kaip tikri džentelmenai atleido moteriškas klaidas, pergyveno dėl savosios komandos, apgailestavo dėl kamuolių kažkodėl net 4 kartus rungtynių metu atsitrenkusių į virpstą bet ne į vartų tinklą. Startinis jaudulys savajame stadione darė savo. Jau pirmosiomis minutėmis gavome įvartį. Rungtynių eigoje Sandra Nazarova rezultatą išlygino, deja nepajėgėm išlaikyti lygiųjų ir po įtemptos kovos rungtynes pralaimėjome 1:2. Merginos tikrai šaunuolės, rungtyniavo negailėdamos jėgų.

Toliau žiūrovai aikštėje stebėjo: Alytaus SRC „Dainava“-Kauno LSMU 10:0, Alytaus SRC „Dainava“- Kauno „Žara-2“ 2:0.

Varžybų turą užbaigė Vilkaviškio „Šešupė-Čyčkai“- Kauno LSMU. Rungtynių pradžioje padaryta grubi klaida gynyboje, nepraslysta pro teisėjų akis. Į mūsų vartus skiriamas 11 m. baudinys. Ačiū Inetai – ištraukė. „Šaltas dušas“ padėjo. Merginos atsigavo, pradėjo rungtyniauti kūrybingiau. Aistė Gerulytė šauniai realizavo į Kauno komandos vartus paskirtą 11 m. baudinį, ko pasekoje pasiekta pergalė 1:0.

Mūsų merginų pasirodymas tikrai vertas pagyrimo.

Shopping Basket