foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį pasirašė Vilkaviškio futbolo klubas „ŠEŠUPĖ“...

Plačiau...

Šventinis futbolo turnyras

Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai paminėti...

Plačiau...

Geriausi metų sportininkai ir jų treneriai

Paežerių dvare 2019-02-20 d. įvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės mero...

Plačiau...

2018 METŲ ĮVERTINIMAS

Kaip greitai bėga laikas. 2018 metai eina į pabaigą...

Plačiau...

FK "Šešupė" Instagram ir Snapchat

 Instagram App Large May2016 200  15554834 1355142151176319 517212793 n copy
fksesupe
 

FK "Šešupė" facebook

FK "Šešupė" TV

youtube1 copy

Webp.net compress image

Daugeliui atrodo, jog futbolą gali žaisti tik vyrai, nes tai daug fizinės jėgos reikalaujantis sportas. Tačiau jis patrauklus ir moterims. Tą gali patvirtinti ir neseniai mūsų rajone susibūrusios merginų futbolo komandos „Šešupė“ narės.

Netikėtas noras
Vilkaviškio futbolo klubas „Šešupė“ iki pernai metų vienijo įvairaus amžiaus vyriškos lyties atstovus – berniukus, vaikinus, veteranus. Tačiau maždaug prieš metus prie šio būrio prisijungė ir merginų grupė.
Treneris ir “Šešupės“ klubo prezidentas Vytautas Paunksnis prisimena, kaip vyrų treniruotėje pasirodė dvi merginos ir pasiteiravo, ar atsirastų galimybė futbolo užsiėmimus lankyti ir joms. „Tuomet pasakiau merginoms, kad jos turi surinkti bent dešimt narių, jei nori pradėti lankyti treniruotes“, – sakė V. Paunksnis.
Praėjus kelioms dienoms į treniruotę atžygiavo jau būrys merginų.

Tikslas – tobulėti
Šiuo metu komandoje yra 15 merginų iš Vilkaviškio, Čyčkų, Giedrių bei Kybartų. Treneris stengiasi papildyti grupę naujomis narėmis, todėl visos norinčios žaisti futbolą merginos nedvejodamos gali kreiptis į jį.
Nors komanda treniruojasi dar tik metus, o kai kurios narės – vos keletą mėnesių, tačiau jau nuo šio pavasario merginos žada varžytis Lietuvos moterų futbolo pirmojoje lygoje. Tiesa, minčių apie itin aukštas vietas gegužę prasidėsiančiame čempionate Vilkaviškio rajono futbolininkės nepuoselėja, tačiau žada garbingai atstovauti savo kraštui.
„Į medalius tikrai nepretenduojame. Mūsų merginų amžiaus vidurkis – 14,5 metų. Dauguma varžovių ne tik daug vyresnės, bet ir labiau patyrusios, geriau susižaidusios. Vis dėlto komanda rankų nuleisti tikrai nežada. Norime žaisti oficialiose varžybose, nes nuo kažko pradėti juk vis tiek reikia“, – mintimis pasidalijo V. Paunksnis.
Pasak jo, dabar komandai svarbiausia yra tobulėti, o pergalės bus ateityje.

Merginos nenuspėjamos
Pradėjęs treniruoti merginas V. Paunksnis susidūrė su visiškai kitokia darbo specifika nei iki tol. Dabar jis bent keletą kartų per savaitę bendrauja su Kauno futbolo akademijos psichologais, konsultuojasi, stengiasi perprasti darbo su merginomis metodus.
Pasak jo, su vaikinais dirbti yra šiek tiek lengviau, tačiau su merginomis – smagiau. Jų moteriškumas tiesiog pavergia.
Kalbėdamas apie skirtumus futbolo aikštėje tarp vaikinų ir merginų, pastarąsias V. Paunksnis pavadino neprognozuojamomis. Jeigu rungtynių metu įmanoma nuspėti, ką vienoje ar kitoje situacijoje darys vaikinai, tai iš merginų galima tikėtis bet ko. Taip elgiasi ne tik jaunos futbolininkės, bet ir profesionalės.

Norėjo parodyti grožį
„Visuomenėje sklando mitas, kad visų futbolininkių kojos būna kreivos, o traumas jos patiria itin dažnai. Visa tai – netiesa. Seniai yra įrodyta, jog sportas kaip tik formuoja gražią žmogaus figūrą. Daugelis žavisi moterų gimnastika, tačiau turbūt jie nustebs sužinoję, kad šioje, iš pirmo žvilgsnio nepavojingoje sporto šakoje, traumų patiriama daugiau nei žaidžiant futbolą“, – sakė V. Paunksnis.
Norėdamos parodyti, kad ne tik šokėjos, bet futbolininkės gali būti gražios, merginos Vilkaviškio kultūros centre surengė fotosesiją. Nuotraukas darė marijampolietė, fotografavimo patirties nacionalinėje Eurovizijoje jau turinti Agnė Bekeraitytė. Fotosesija truko daugiau nei keturias valandas. „Merginos šiai fotosesijai ruošėsi taip pat atsakingai kaip svarbioms rungtynėms“, – šypsojosi komandos treneris.
20120305233016

Mer­gi­nų fut­bo­lo ko­man­da „Še­šu­pė“ fo­to­se­si­jos me­tu no­rė­jo įro­dy­ti, kad gra­žios ga­li bū­ti ne tik šo­kė­jos.

Andrius GRYGELAITIS

"SANTAKA" Vilkaviškio krašto laikraštis

Statistika

Dabar prisijungusių

1
FK "Šešupė"

Remėjai - partneriai

Partneriai

   riukkpa   evelina sutiene   bubiu herbas 200 200   pilviskiu mok   giedriai   batniavos mokyklos logotipas 200 200   gintarelis 200x200 logo   suduvos gidas
santaka logo melynas   suduvis   vilkaviskietis   msavaite200   vilkaviskio stoties baneris   vligonine   fk svyturys 200x200   agne bekeraityte   zilvinas
aikos   labora   tupciauskas copy   16523192 1101151959994787 1289476648 o   buratinas   reklama200x200   reklama200x200   reklama200x200   reklama200x200